Vaiko bagažas lėktuve: ką galima pasiimti?

Keliaujant lėktuvu į užsienį tėveliams kyla daugybė klausimų ne tik kaip užimti vaikus skrydžio metu, bet ir ką galima nemokamai pasiimti į lėktuvą? Kiekviena orlaivių kompanija turi savo taisykles, todėl Keliaujančios Mamos padės jums nepasimesti ir aiškiai išdėstys kokį bagažą bei vaikišką techniką galima nemokamai pasiimti keliaujant į užsienį. Taigi, vaiko bagažas lėktuve.

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair sąlygos:

Vienas vaikas gali turėti 2 daiktus (vežimėlį, automobilinę kėdutę arba sulankstomą lovelę). Kyla klausimų, iki kokio amžiaus vaikas yra laikomas vaiku? Ryanair klientų aptarnavimo padalinys teigia, jog vaiko amžiaus ribos NĖRA. Vaikas su savimi išvardintus daiktus gali pasiimti tol, kol jie jam yra reikalingi.

Kalbant apie bagažą, kūdikiui jis nepriklauso, tačiau vienas iš tėvų gali pasiimti kūdikio krepšį iki 5kg bei ne didesnį nei 45x35x20 cm.

Jeigu pirkote atskirą vietą kūdikiui, tuomet su savimi papildomai galite pasiimti vieną rankinio bagažo vienetą, telpantį po sėdyne (40cm x 20cm x 25cm).

Keliaujant su Wizzair kompanija jūs galėsite:

Į lėktuvą nemokamai galima pasiimti sulankstomą vežimėlį arba kelioninę lovelę. Automobilinę kėdutę kūdikiui nemokamai galima pasiimti tik tuo atveju, jeigu įsigijote papildomą sėdimą vietą lėktuve. Wizzair, kaip ir Ryanair atveju, kūdikiui bagažas nepriklauso, tačiau vienas lydintis asmuo gali pasiimti papildomą rankinį bagažą (ne didesnį nei 40 x 30 x 20 cm).

Jeigu skrendate su kūdikiu, 2 suaugę bei visi vyresni vaikai turi pirmenybinę laipinimo į lėktuvą teisę.

Vaiko bagažas Air Baltic:

Skrendant su Air Baltic oro linijomis vaikui ir kūdikiui nemokamai priklauso sulankstomas vežimėlis/vežimėlis lopšys arba automobilinė kėdutė. Vežimėlį galite atiduoti tiek prie registruoto bagažo, tiek ir įlaipinimo į lėktuvą metu. Oro linijos negarantuoja, jog pasiekę savo kelionės tikslą vežimėlį atgausite prie lėktuvo durų – gali būti, kad jis bus atiduotas ant bagažo karuselės kartu su registruotu bagažu.

Kūdikį lydintis asmuo nemokamai gali su savimi pasiimti vieną registruoto bagažo vienetą, ne sunkesnį nei 10 kilogramų. Kūdikio bei suaugusio bagažo svoris gali būti sumuojami kartu. 

Šeimoms, keliaujančioms su kūdikiais Air Baltic siūlo pasinaudoti nemokamu prioritetiniu įlaipinimu. 

Skrydžių bendrovė Norwegian nemokamai siūlo:

Norvegijos oro linijos kūdikiams bei vaikams iki 11 metų nemokamai leidžia pasiimti vieną vežimėlį bei vieną automobilinę kėdutę. Kūdikiams taip pat priklauso vienas registruotas 5 kilogramų svorio bagažas, kuris gali būti supakuotas atskirai arba sumuojamas kartu su suaugusiojo bagažo svoriu. Nors kūdikiams nėra suteikiamas nemokamas rankinis bagažas, tačiau į lėktuvą leidžiama pasiimti maisto ir gėrimų. 

Kokios pagrindinės taisyklės skrendant su Scandinavian Airlines (SAS)?

Keliaujant su SAS oro linijomis vaikui iki 12 metų bei kūdikiui nemokamai galima pasiimti sportinio arba lopšio tipo vežimėlį bei automobilinę kėdutę. Yra apribojimas, jog vežimėlis negali sverti daugiau nei 23 kilogramus. Vežimėlis ir kėdutė turi būti atiduodami kartu su registruotu bagažu. Kai kuriuose oro uostuose šie daiktai gali būti priimami prie specialaus bagažo.

Keliaujant su SAS oro linijomis vežimėlis ir automobilinė kėdutė turi būti įpakuota į plastikinį krepšį. Jeigu jūsų vežimėlis susideda iš dviejų dalių – kiekviena dalis turi būti supakuota į plastikinį krepšį atskirai. Jeigu įsigijote SAS Plus arba SAS Business bilietą arba jeigu esate EuroBonus Gold arba Diamond klubo narys, šis krepšys jums bus suteikiamas nemokamai. Kitu atveju, jį galite įsigyti registruoto bagažo atidavimo vietoje. SAS pažymi, jog plastikinis krepšys apsaugo tik nuo dulkių bei išsipurvinimo bei rekomenduoja naudoti specialųjį vežimėlio krepšį, kuris papildomai apsaugos ir nuo smūgių. 

Kūdikiams nepriklauso joks rankinis bagažas. Jeigu įsigijote SAS GO (bet ne SAS GO Light), SAS Plus arba SAS Business, tuomet su savimi galime pasiimti vieną registruotą bagažo vienetą ne didesnį nei 23 kilogramai svorio bei kurio visų kraštinių suma neviršija 158 cm (ilgis + plotis + aukštis).

Keliaujant su SAS į JAV arba Azijos šalis, visuose orlaiviuose yra video ekranai. Orlaivis siūlo platų pasirinkimą video žaidimų, filmų, pasakų bei muzikos. 

Lufthansa – draugiškiausios šeimai oro linijos:

Kūdikiams nemokamai priklauso vienas 23 kg svorio bagažas, kurio visų kraštinių suma neviršija 158 cm. Vaikui galioja tokia pati bagažo politika, kaip ir suaugusiajam, t.y. priklauso nuo to, kokį bilietą įsigijote. Jeigu norite, kad jūsų kūdikis orlaivyje sėdėtų ant atskiros jūsų turimos automobilinės kėdutės, privalote kūdikiui įsigyti atskirą bilietą. Vaikai (nuo 2 metų amžiaus) automobilinę kėdutę į orlaivį gali neštis nemokamai. Kūdikiams ir vaikams nemokamai priklauso vežimėlis. Didžiojoje dalyje oro uostų sulankstomą vežimėlį galite vežtis iki orlaivio durų. Jis jums bus grąžintas tuojau pat nusileidus (t.y. ne kartu su registruotu bagažu). Jeigu pridavėte vežimėlį kaip registruotą bagažą, tuomet jis bus jums grąžinamas kartu su kitais lagaminais.

Visiems mažiesiems savo keliautojams Lufthansa yra paruošusi specialių staigmenų: kelionės metu ne tik galėsite mažiesiems parodyti filmuką, pasiklausyti vaikiškos muzikos, bet ir orlaivio komanda išdalins įdomių užduotėlių bei spalvinimo knygelių. Kiekvieną kartą keliaujant su Lufthansa, vaikai gauna orlaivį aptarnaujančio personalo antspaudą. Šie antspaudai jau yra tapę Lufthansa klasika! Galbūt netgi jūs tėveliai, turite tokią antspaudų knygelę iš savo vaikystės?

Pasirinkus skristi su Aerlingus bendrove, jums priklausys:

Po Europos šalis keliaujantiems vaikams bei kūdikiams nemokamai priklauso vienas pilnai sulankstomas vežimėlis ir papildomai vienas pasirinktas daiktas: automobilio kėdutė, automobilio kėdutė „boosteris“ arba sulankstoma lovelė. Vežimėlis privalo būti registruojamas bagažo registravimo vietoje ir gali būti atiduodamas tiek į bagažo skyrių, tiek paliekamas prie orlaivio (kai kuriuose oro uostuose nėra galima palikti vežimėlį prie orlaivio).

Kūdikiams nepriklauso joks nemokamas bagažas. Vaikų bagažo taisyklės tokios pačios, kaip ir suaugusiojo. 

Keliaujant su Turkish airlines galioja tokios taisyklės:

Pagal oro linijų taisykles su vienu suaugusiuoju gali keliauti tik vienas kūdikis. Jeigu keliauja daugiau nei vienas kūdikis, už pirmąjį mokėsite pagal kūdikio tarifus, o už antrajį – pagal vaiko tarifus ir gausite atskirą sėdėjimo vietą kūdikiui. 

Jeigu keliaujate su kūdikiu, jums nemokamai priklausys 10 kg registruotas bagažas bei 1 rankinis bagažo vienetas iki 8 kg. Taip pat kūdikiai nemokamai į orlaivį gali pasiimti automobilinę kėdutę ne sunkesnę nei 11 kg. svorio, kurios išmatavimai 40 x 40 cm. Norintys pasiimti automobilinę kėdutę, papildomai turėtų įsigyti atskirą vaiko bilietą.

Keliaujant su Turkish airlines, jums nemokamai priklauso vežimėlis (tiek kūdikiams, tiek vaikams). Ar galėsite jį palikti prie orlaivio, ar reikės atiduoti kartu su registruotu bagažu, priklauso nuo oro uosto. Šiuo metu keliaujantiems į Vokietiją yra draudžiama vežimėlį palikti prie orlaivio durų – būtina jį atiduoti kartu su registruotu bagažu.

Keliaujate į užsienį bei norite apsaugoti savo vežimėlį ne tik nuo dulkių bei purvo, bet ir nuo sugadinimo? #Šeimostogos gali išnuomoti vežimėlio transportavimo krepšį, kuris užtikrins, jog jūsų vežimėlis kelionės tikslą pasieksite nesugadintas. 

 https://keliaujanciosmamos.lt/vaiko-bagazas-lektuve-ka-galima-pasiimti/

Dalintis:

Komentuoti

Jūsų eelektroninio pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi.

Top Img back to top